ТВ

Повторно роден: Погледнете каква невеста била убавата Нисан (ФОТО)

Турската актерка Ашли Енвер освојува во серијата „Повторно роден“ која ја гледаме на Сител.

Познатата актерка ја има главната улога во хит серијата каде плени со нежност и природна убавина.