ТВ

Омилена емисија на мажите: Водителката ги покажа голите гради, но дали и меѓуножјето? (ВИДЕО)

Американската водителка Џени веќе со години ги развеселува своите гледачи со провокативните настапи пред малите екрани.

dzeni-skordamalija-620x350-105697

Но овој пат таа повеќе од сигурно ги изненади не само гледачите во САД, туку низ целиот свет бидејќи таа среде емисија во живо ги покажа своите голи гради.

Водителката без никаков срам ја водеше емисијата додека нејзиното проѕирно фустанче само ја „загреваше“ атмосферата во студиото.

Сепак прашањето се сведува дали таа носи гаќички или сепак не?