ТВ

Ни приближно убав како Омер: Ова е момчето на Дефне што го крие од јавноста! (ФОТО)

Бројните фанови на турската романтична комедија „Изнајмена љубов“ иако навиваат главните актери Елцин Сангу и Бариш Ардуч да бидат заедно и во реалноста, сепак ситуацијата е далку од таква.

Бариш е во врска со актерката Гупсе Озај, додека Елцин има четиригодишна врска со турскиот бизнисмен Јунус Оздикен.

1defne

Според пишувањата во турските медими, Дефне не сака во јавноста да открива детали за љубовниот живот, но јавна тајна е дека нивната врска е стабилна, а не ретко може да ги избегнат папараците кои ги следат во чекор.

2defne

Момчето на Дефне нема никаква врска со шоубизнисот, но покрај својата позната сакана, тешко може да заобиколи и тој да биде јавна фаца. Еве како изгледаат заедно:

3defne

4defne

5defne

Извор: Вистина.мк