ТВ

Не и е сеедно што нејзиниот сакан е повторно со Дефне: Свршеницата му најде замена на Омер во креветот! (ФОТО)

„Те молам остани“ е насловот на новата серија во која главните улоги ги играат турските актери Бариш Ардуч и Елцин Сангу.

Откако стекнаа огромна популарност во Европа и Азија, познатата двојка повторно има нов проект кој сите го чекаат со нетрпение.

Додека Бариш и Елцин ги снимаат првите епизоди, свршеницата на згодниот актер постојано е активна на социјалните мрежи, каде објавува не толку весели и духовити моменти како порано.

Па така, перницата на Омер во спалната соба сега е резервирана за друг, односно нивното куче за што таа напиша:

-Уште многу време ќе бидеме вака, дополни Гупсе, а подоцна сподели уште една интересна фотографија од скромно јадење со тестенини и кечап.

Гупсе е позната по својот хумор, но очигледно периодов не и е дојдено до тоа кога својот сакан е со актерката за која обожавателите на серијата „Изнајмена љубов“, навиваат Омер и Дефне  да бидат заедно и во реалноста.

Вистина.мк