ТВ

Мора да погледнете: Преслатко дете го изведуваше хитот на Ед Ширан, а тој се појави во студиото (ВИДЕО)

Осум годишното момче Каи кое беше гостин во шоуто на Елен Деџенерис и маше навистина ретка можност да го запознае својот идол за време на изведувањето на неговата најпозната песна.

Каи кој е редовен гостин во ова шоу и е познат на публиката по претходната eмитација на музичката ѕвезда Бруно Марс. Тој за време на видеото не ни чекуваше дека зад него стои една од најпознатите музички ѕвезди на денешницата, Ед Ширан.

Слатките реакции како и целото видео погледнетего во продлжение.