ТВ

Лукас сакаше да му даде глас пред да почне да пее: Македонскиот пејач без конкуренција во Ѕвездите на Гранд! (видео)

Никола Савиќ од Страчево беше во дуел до охриѓанецот Ристе Ристески во третиот круг на Ѕвездите на Гранд.

Screenshot_2_800x559-650x454

Нашиот Ристе од почетокот беше во водство, а продолжи со исто темпо.

Погледнете што отпеаја тие и како реагираше жирито!

Извор: Вистина.мк