ТВ

Излезе уште едно видео од новиот филм со Бариш и Елцин: Овојпат жените наполнија очи од голиот ерген!

Пред премиерата на 10-ти ноември на филмот „Време за среќа“ со Бариш Ардуч и Елцин Сангу, се појави  и новиот рекламен видео тизер од кој овојпат во фокусот е заводникот Бариш, разголен и секси во мисија да ја освои вајарката Ада.

Од најавата може да се заклучи дека гледачите и обожавателите на омилената турска актерка двојка ќе имаат можност да погледнат доста комични сцени, па дури и повеќе од оние во „Изнајмена љубов“.

Додека ја чекаме премиерата, погледнете го новото видео со Ада и Мерт.

Fragman efsane geliyooorlar 😍❤ #mutlulukzamanı #elçinsangu #barışarduç

A post shared by Elçin Sangu (@elciinsanguu85) on

Извор: Вистина.мк