ТВ

Им го покажа задникот и го шокираше жирито на Х-фактор со својата тетоважа, но кога запеа сите се стаписаа (ВИДЕО)

Аудицијата на британското шоу Х-фактор долго ќе се памети поради она што го направи кандидатката Кајли Тејлор.

 

Таа прво го шокираше жирито бидејќи се соблече и им го покажа задникот каде го има истетовирано Сајмон, но шокот следуваше кога таа започна да пее.

Целото видео погледнете го од 3:40 минути: