ТВ

Громогласни аплаузи: 9 годишно девојче одушеви на „Америка има талент“ (ВИДЕО)

Преслаткото девојче Селин Там , чија најголема желба е да биде новата Селин Дион го освои жирито на популарното талент шоу „Америка има талент“.

9 годишното девојче со песната ,, My Heart Will Go On” на нејзиниот идол , покажа дека светот може да смета на неа.

Во видеото во продолжение погледнете ја реакцијата на членовите на жирито.