ТВ

ФОТО: Згодната водителка се врати во Ѕвездите на Гранд и ги собра сите пофалби

Во текот на вчерашното снимање на првата епизода на „Ѕвездите на Гранд„ големо внимание привлекоа стајлинзите на членовите на жирито кои се појавија.

Многумина коментираа за стајлингот на Марија Шерифовиќ, која се одлучи да облече здолниште и Карлеуша која беше во провокативен фустан, а тогаш во студиото се појавила и водителката Сања Кужет, која на многумина им недостасуваше во минатата сезона, и исто така ги одушевила сите со својот стајлинг.

Нејзиниот колега, Војо Недељковиќ, се пофали на Инстаграм, како повторно се нашол во преубаво друшто, а позитивни коментари за нивниот физички изглед само се ределе.