ТВ

ФОТО: Омер е неодолив кога е со Дефне, но оваа негова приватна фотографија ќе ве стопи!

Љубителите на турската романтична комедија „Вљубениот ерген“ која се емитува на ТВ Сител, стигнаа до еден од повозбудливите моменти во серијата кога Дефне и Омер треба да се венчаат.

Така е и во реалноста на убавиот актер Бариш Ардуч, кој летово треба да се венча со неговата девојка, актерката Гупсе Озај.

Бариш деновиве е посебно активен на социјалните мрежи, а меѓу поновите фотографии објави и таква каде е во неодолива поза со својот сакан миленик.

Извор: Вистина.мк