ТВ

ФОТО: Момчето на Џансу го видовте, а погледнете каков фраер има Хазал во приватноста!

Алина Боз, девојката која ја запознавме како Хазал во хит серијата „Парампарче“ исто како и својата колешка од серијата, Џансу, стои одлично на љубовно поле.

Алина иако е млада, има долгогодишна врска, а нејзиниот профил на Инстаграм е преполн со романтични фотографии.

Како изгледа Хазал во приватноста со својот сакан погледнете во продолжение:

1hazal

2hazal

3hazal

4hazal