Познати

ЖЕШКО ФОТО: Како ќе реагира синот на Брена кога ќе ја види Пријовиќ во танга на плажа

Познатата пејачка Александра Пријовиќ објави фотографија од својот прерано започнат летен одмор каде што позира во танга.

Како што сакаат да ја нарекуваат медиумите идната снаа на Лепа Брена ги запали социјалните мрежи објавувајќи жешко фото, а со тоа и предизвикувајќи лавина од коментари.

Пејачката иако објави фотографија сама не е познато дали на својот одмор е во друштво на своето момче Филип.