понеделник, 10. декември 2018. Вести денес: 63
home Познати

ЖЕШКА И ПРОВОКАТИВНА: Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа (ФОТО)

ЖЕШКА И ПРОВОКАТИВНА: Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа (ФОТО)

Дека не може само Новак Ѓоковиќ да се пофали  со убава сопруга доказ е повеќегодишната девојка на неговиот брат Ѓорѓе Ѓоковиќ.

Станува збор за Тијана Ралиќ, која веќе сите ја нарекуваат нова снаа на познатото семејство.

Таа заедно со својот партнер е во Занзибар, а во галеријата погледнете ги најпровокативните фотографии.

Heaven 🐬 @goldzanzibar ❤️

A post shared by 👑 (@tijanaaar) on

Silence says a lot more than you think 💭 #travel

A post shared by 👑 (@tijanaaar) on

Oceanholic 😂🐬 photo by my dear sister @jovanaaar

A post shared by 👑 (@tijanaaar) on

Smell the sea and feel the sky 🐬🐙🐢

A post shared by 👑 (@tijanaaar) on

One more photo in this beautiful dress 😍🐬

A post shared by 👑 (@tijanaaar) on