Познати

Војна на Инстаграм: Соња објави колку е среќна, па следуваше одговор од Аца Лукас! (ФОТО)

Иако не се во добри односи после сите скандали кои ги пратеа изминативе месеци, поранешните сопружници Соња Вуксанови и Аца Лукас продолжуваат меѓусебно да се прозиваат и тоа јавно.

Соња на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија, а порака под неа гласи:

– Оставете ги другите да бидат во право, вие бидете среќни.

Но, никој не очекуваше дека на ова на Соња ќе и одговори, ни помалку ни повеќе туку нејзиниот поранешен сопруг Аца Лукас и тоа на својот Инстаграм профил.

!!! #AcaLukas

A post shared by ACA LUKAS (@aleksandar_vuksanovic_official) on