Познати

Во стилот на Анџелина Џоли: Елена Ристеска во фустан со шлиц до препони (ФОТО)

Нашата пејачка Елена Ристеска важи за една од најстилизираните пејачки на македонската естрада.

Овој пат Елена на својот Инстаграм профил прикачи фотографија на која настапува во долг црн фустан со шлиц до препони, кој ги истакна нејзините нозе и витката линија.

Малку потсетува на популарниот фустан што го носеше Анџелина Џоли и тоа го привлече целото внимание, но како и да е Елена блесна на сцената.

Извор: Вистина