Познати

ВИДЕО: Лима и Јариќ заедно за Денот на вљубените

За доброто на децата родителите треба да бидат сложни и по разводот, а за тоа одличен пример се Адриана Лима и Марко Јариќ.

Славната манекенка и поранешниот кошаркар го прославија Св. Валентин со своите две ќерки, а доказ за тоа е видеото кое го објави Лима на својот Инстаграм профил.

lima

На снимката малата Валентина чита огромна картичка за Денот на вљубените, додека зад камерата стои Марко.

❤️VALENTINA AND SIENNA❤️

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on