Познати

ВИДЕО: Кој е човекот што го бакна Моника Белучи?

На синоќешното отворање на Канскиот филмски фестивал сите погледи беа насочени кон Моника Белучи.

Како дел од својот настап, таа страсно го бакна 38-годишниот водител Алекс Лиц пред премиерното прикажување на филмот „Ismael’s Ghosts“.

Ох уж эта Моника)) Канны #cannes #cannes2017 #france #cinema #аннабонд #belarus Моника Белуччи

A post shared by Анна Бонд Anna Bond (@annabondarchuk) on