Познати

Цеца откри зошто не ја гледаме во костим за капење

Фолк ѕвездата ги објасни причините поради кои многумина немаат прилика да уживаат во погледот на нејзината витка линија во бикини.

 

Иако е една од најзгодните дами на сцената во целиот регион, Цеца Ражнатовиќ последните години избегнува да се појавува на плажите и базените.

Таа призна дека ова лето се уште не посетила ниту една плажа, затоа што интересирањето за неа на јавните места преставува голем притисок.

-Верувале или не, се уште не немам искапено ниту на базен, ниту во море. Не постои ниту еден момент каде можете да уживате во приватноста, затоа што пред се секаде се претставници на бројни медиуми, откри пејачката за магазаниот „Hello“, покрај тоа додава дека на нејзините профили на социјалните мрежи и понатаму најмногу ќе има селфија од автомобилот.