Познати

Целосно гола во кревет: Сандра Африка направи секси селфи и ја разгоре фантазијата кај мажите (ФОТО)

Пејачката често игра на картата на провокација, па сега ги воодушеви фановите со ново селфи.

Сандра Африка одлучи на своите фанови пред спиење да им посака добра ноќ, а тоа посебно го воодушеви посилниот пол.

Таа се сликаше во кревет покриена со јорган, но јасно се гледа по горниот дел од телото дека не носи ништо.

-Да сум барем тој прекривач со кој моментално си се покрила, и напиша еден обожавател, а многумина на Сандра и поделија комплименти на сметка на изгледот.

A sada malo odmor…😴 Odoh da sanjam DIJABOLE 😀

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on