Познати

Целиот луксуз на едно место: Прва фотографија од свадбата на Каролина (ФОТО)

Нашата музичка ѕвезда Каролина Гочева денеска се омажи о уметникот Михаил Корубин.

И додека цела естрада се упатува кон ресторанот на свадбената прослава веќе започна и да се открива дел од атмосферата.

Според фотографијата од Фејсбук веќе се е подготвено за парот да има луда и незаборавна ноќ.

Во венчаница купена од Италија, поп-пејачкта Каролина Гочева ќе блесне пред многуте гости. И покрај претпоставките дека свекрвата Лиле Корубин која е истакнат моден дизајнер, би можела да и ја дизајнира венчаницата, сепк поп-ѕвездата ќе носи дизајн од Италија.

Инаку Каролина пред две недели направи моминска вечер на која беа поканети нејзините најблиски другарки, но и колешки од естрадата.