Познати

Тенисерката со најсекси задник: Ги разочара фановите на Вимблдон, но тие веднаш и простија поради овие фотографии од Миконос (ФОТО)

Една од најсексапилните тенисерки откако ги разочара фановите на Вимблдон бидејќи испадна во третата рунда најде начин како да им го сврте нивното внимание.

 

На Доминика Цибулкова не и требаше многу време за повторно да го сврте целото внимание насочено кон неа.

#mood

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

По кратката битка на Вимблдон таа отпатува на грчкиот остров Миконос од каде што секојдневно ги почестува своите тениски фанови со жешки фотографии, погледнете.

💋 @cavotagoomykonos

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on