Познати

Столе Стоилов со девојката на романтично патување во Италија

Столе Стоилов и неговата сакана Катерина се вљубеници во патувањата, па секој слободен миг го користат за да посетат некоја интересна туристичка дестинација.

Така беше и деновиве, кога тие отпатуваа во Венеција позната како „градот на каналите“. Ова гратче на североистокот од Италија секоја година го посетуваат илјадници туристи.

devojka stole stoilov

Воодушевени од архитектурата ракометарот и неговата поубава половина престојот го овековечија со низа фотографии. Сепак наместо стандардните пози, тие позираа во интересно издание, каде двајцата имаат направено смешни фаци. Очигледно одлично се забавуваат!

Извор: Вистина.мк