Познати

СО ГОЛ ЗАДНИК: Карлеуша се појави на снимање само по гаќи (ФОТО)

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во комбинација која е на границата на добар вкус.

Пејачката овојпат изгледа како да заборавила да облече здолниште или панталони, а мрежастите чорапи не успеаја да ги сокријат вишокот килограми, кои Карлеуша обично ги сокрива со помош на фотошоп.

1karleusa