Познати

Сите паѓаа од смеа: Koja боја и е омилена на Лила (ФОТО)

Водителката Лила Стојановска освен по својата шармантност, позната е и по својата духовитост која ја прави на своја сметка.

Овој пат Лила ја искористи веќе добро познатата шега, па реши да ги насмее и своите следбеници на социјалните мрежи.

Која е омилената боја на Лила? – Карирана, напиша Лила под фотографијата на која носи карирана кошула, која совршено ги истакна нејзините нозе.

Извор: Вистина