Познати

Синот на Брена се стопи: Виктор е толку слаб што нема да ви се верува, а девојките веднаш почнаа да трчаат по него (ФОТО)

Не е тајна дека синот на Лепа Брена претходно имал проблем со вишокот килограми.

Виктор Живојиновиќ и покрај тоа зрачел со харизма, но никогаш не бил задоволен од својот  физички изглед.

Но, очигледно тоа се променило и на својот Инстаграм профил објавил фотографија на која јасно се гледа неговата драстична промена, погледнете.