Познати

Секс бомба: Џеј Ло во безобразно издание (ВИДЕО)

Пејачката Џенифер Лопез позната како Џеј Ло на концертот во Дубаи ја оставила публиката без текст, а за нејзината облека зборуваат сите.

Таа е позната по костимите кои ги носи на своите концерти, но на настапот во Дубаи ги шокирала сите со провокативната облека.

Џеј Ло на бината се појавила речиси гола, само една лента од облеката ги придржувала нејзините гради, а кога пејачката почнала да скока, на публиката во првите редови “не и било лесно”.

Ова издание на пејачката дел од модните критичари го нарекоа безобразно.

Долниот дел од костимот беше само една лента преку меѓуножјето.

Во секое модно издание Џенифер изгледа секси, но овој пат малку претерала.