Познати

Се повлече од сцената поради бебето: Вака изгледа Беквалац во шестиот месец од бременоста (ФОТО)

Српската пејачка Наташа Беквалац се одлучи да се повлече од сцената и настапите и мирувајќи да го помине остатокот од бременоста.

Таа треба да се породи на почетокот на идната година, а и покрај тоа таа секојдневно добива позитивни коментари дека блеска.

Имено на нејзиниот Инстаграм профил таа неодамна објави фотографија која предизвика лавина од реакции и коментари.

„Утро“ напиша Беквалац под фотографијата и ја сподели со фановите и им откри дека одлично изгледа и во шестиот месец од бременоста.

jutro…

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on