Познати

Сајбер манијаци ја нападнаа Серена откако ја објави оваа фотографија: „Сакам кога се гледа твојот долен веш“ (ФОТО)

Американската тенисерка Серена Вилијамс го шокираше светот откако објави интересна фотографија на социјалните мрежи.

 

Фотографијата на Серена на инстаграм на која е со својот вереник Алексис Оханијан ги освои срцата на фановите и таа во моментов има повеќе од 155 илјади допаѓања.

Фотографијата ја засенија коментарите на нејзините фанови кои не можеа да се помират со глетката и минијатурните нејзини панталони.

-Ауу какви панталони, може се да се види, е еден од коментарите под фотографијата.

-Сакам кога се гледа долниот веш, напиша друг нејзин фан.

My only regret is not pointing my toe sorry coach Garry 🙈

A post shared by Serena Williams (@serenawilliams) on