Познати

Ратајковски само по танга промовираше костими за капење и ги излуде мажите (ФОТО)

Како невиден победник на „Кралицата на бикините” на Инстаграм, Емили Ратајковски сигурно знае доста за „бизнисот“.

Колекцијата се состои од три модели на бикини и три комплети костими, сите достапни во светли бои, ретро принтови, точки и досадни анимирани отпечатоци како што се леопарди.

Предноста? Тие се со едноставен крој, обележани и можат да се комбинираат.

А сите фотографии погледнете ги во продолжение.

@inamorataswim IS LIVE! Check it out in my bio✨swim by me!

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

@inamorataswim IS LIVE! Check it out in my bio ✨swim by me!

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Swim by me 🖤 shop the link in bio @inamorataswim

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Meow 🐱Swim by me @inamorataswim shop the link in bio

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Meow 🐱 Swim by me @inamorataswim link in bio

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on