Познати

Преслатка реакција: Кога синот на Кајмакоски ќе сфати дека останал без пелени (ФОТО)

Македонскиот победник во Х фактор, Даниел Кајмакоски неодамна се оствари во улогата на татко, па тој и неговата сопруга Кристина уживаат во семејните моменти.

Во една прилика Даниел потенцираше дека сака да стане млад татко, а дефинитивно желбата му се исполнила. Перидов пејачот повеќе е актуелен на приватен план, па на социјалните мрежи често објавува фотографии од него и Давид.

-Кога пред спиење ќе сфатиш дека ти се потрошени пелените, напиша Даниел во описот на фотографијата на која е со својот син Давид.

Ќе се согласите дека нивната реакција е преслатка?

Вистина.мк