Познати

Папараците ја фатија пијана- Славната пејачка не дозволува ништо да и ја расипе забавата

Светската музичка ѕвезда Никол Шерзингер знае навистина добро да се забавува.

Многу често папараците знаат да ја „фатат“ во алкохолизирана состојба.

Сега атрактивната Никол е фотографирана во алкохолизирана состојба  по една журка во Лос Анџелес.

Сепак, популарната 38 – годишна пејачка и пијана изгледа совршено во кожно здолниште и не дозволува папараците и алкохолот да и ја уништат забавата.