Познати

Опасно секси: Сека Алексиќ заведува во црвено (ФОТО)

Иако неодамна стана мајка на малиот Јаков, Сека Алексиќ успева да издвои време за себе.

Својата линија ја доведе до совршенство со редовни тренинзи, а нејзините модни комбинации, фановите редовно ги фалат на друштвените мрежи.

Пејачката на Инстаграм објави низа сексапилни фотографии на кои позира во црвен фустан со провокативни разголени делови, како и длабоки црвени чизми на високи потпетици.

Ја сменила и фризурата, а од бројните обожаватели доби само комплименти.