Познати

Никогаш доста од Марјана: Водителката со нова доза сексапил (ФОТО)

Водителката Марјана Станојковска ги излуде мажите на социјалните мрежи.

Секој пат одново и одново изненадува со сексапилни фотографии, а на нејзините обожаватели никогаш не им е доста.

На најновата фотосесија Марјана предизвикува во жолт костим за капење, кој едвај ги собра нејзините бујни гради. Од сите агли ги покажа облините, а бројните фанови останаа со подотворена уста.

Извор: Вистина.мк