Познати

Неполн месец по раѓањето на бебето, Ирина Шајк изгледа вака

Ова е Инстаграм фотографија која манекенката ја постави вчера!

111

Неполн месец помина од раѓањето на Леа Ди Шајн која Ирина ја доби со својот вереник Бредли Купер. Ирина веќе изгледа фантастично!

222

Ниту Ирина ниту Бредли не потврдуваа дека очекуваат ќерка, но во февруари таа беше фотографирана со видливо заоблен стомак.

Леа, како што објави „People“, се роди на 21 март.

bredli kuper

Ирина и Бредли се заедно од 2015 година.