Познати

НАПРАВИ ЗЕМЈОТРЕС: Кога ќе видите каква фотографија објави Теа Трајковска, ќе ви се разубави денот (ФОТО)

Откако ја „раздрама“ македонската естрада со нејзиниот настап на радискиот фестивал МАРС, атрактивната Теа Трајковска продолжува позитивно да изненадува.

Овој пат на својот профил на Инстаграм објави фотографија од која дефинитивно може да ви се заврти во умот.

Облечена во црно сако, кое повеќе открива отколку што сокрива и црна долна облека, Теа дефинитивно има намера да ја превземе титулата за најсекси пејачка помеѓу нејзините колешки.

Инаку Теа на музичкиот фестивал МАРС ја освои наградата за најуспешна соработка заедно со нејзиниот колега Панчо од ДНК за темата „Рушевени“ Погледнете:

Yes to underwear 😂✌️

A post shared by Teodora Trajkovska (@thea_is_me) on