Познати

Намерно или не: Бикинито на Наташа Малинкова откри премногу! (ФОТО)

Секој следен ден е создаден за нова стратегија смислена од поп-пејачката Наташа Малинкова.

Кавадарчанката периодов се промени доста, како музички, така и визуелно. Откако ја издаде најновата песна „Hey mama“, Наташа стана се по смела кога се работи за нејзиното претставување пред публиката и обожавателите на социјалните мрежи.

Летово имаше доста настапи и работеше на својата фигура, а кога се почувствува подготвена, го спакува куферот и замина на грчките плажи, каде секако дојде на ред и да ги покаже резултатите.

Малинкова воопшто не се штеди кога е во прашање разголувањето, а овојпат горниот дел од бикинито откри повеќе.

-Ти сакаш да не збудалиш, напиша еден од нејзините следбеници за фотографијата.

Вистина.мк