Познати

Македонскиот пејач никогаш позаљубен: На романтичен начин и ја честиташе годишнината на саканата!

Македонскиот пејач кој се натпреваруваше во музичкото шоу „Операција Триумф“ е заљубен како никогаш до сега.

Александар Белов веќе неколку години е во врска, а сега по повод нивната годишнина на социјалните мрежи сподели нивна заедничка фотографија и на тој начин и честиташе на саканата.

извор: Вистина.мк