Познати

Карлеуша со нов луд стајлинг: Кратка коса, тренерки и штикли (ФОТО)

Популарната Јелена Карлеуша изминатиов период има доверба само во дизајнерот Борис Карговиќ, па често се појавува во модни комбинации по негов избор.

Провокативниот изглед и е секогаш во прв план, но овојпат фотографите ја уловија во сосема нов стајлинг.

Кратка коса, тренерки, штикли и привремени тетоважи. Многумина ќе искоментираат дека за ваква комбинација храброста ја има токму Јелена Карлеуша.

1karleusa

2karleusa