Познати

Карлеуша со деколте до папок-Следбениците распаметени (ФОТО)

Јелена Карлеуша не би можела мирно да спие без да предизвика лавина од коментари, допаѓања и критики на социјалните мрежи.

Денот и започнува со кралски појадок, потоа ја средува стилист, за најпосле да почне да се фотографира, па нејзиниот ПР да го објави снименото.

Како вистинска ѕвезда од светски калибар, Карлеуша ниту еден ден не е иста, туку вложува многу пари на својот изглед.

Овојпат повторно ги почести следбениците со стајлинг со деколте до папокот истакнувајќи ги бујните гради.

Извор: Вистина.мк