недела, 21. октомври 2018. Вести денес: 92
home Познати

Како е украсен домот на Роналдо за Божиќ (ФОТО)

Како е украсен домот на Роналдо за Божиќ (ФОТО)

По повод новогодишните и божиќните празници, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез, објавија фотографии на социјалните мрежи од своето семејство.

Ова е прва слика од нив шестмина како семејства во предпразничната атмосфера во домот во Мадрид.

На фотографијата се Џорџина со Алана Мартина, Кристијан Роналдо Јуниор, Ева и Матео.

🤷🏻‍♀️💓 Hacen conmigo lo que quieren… y yo feliz 🤣

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on