Познати

Каде се облините? Марјана видно ослабната (ФОТО)

Водителката Марјана Станојковска има облини по кои мажите лудуваат, но со најновата фотографија на социјалните мрежи ги изненади обожавателите.

Марјана објави фотографија во долг црн фустан, од која се гледа дека драстично ослабела, па ги снема и нејзините бујни облини, препознатливото деколте и задникот.

И покрај тоа, Марјана доби само позитивни коментари од посилниот пол, дека е како сирена и одлично и стои црна боја.

Извор: Вистина.мк