Познати

Ја изненади цела Европа: Рита Ора се појави без гаќички и градник после капење на МТВ наградите (ФОТО)

На доделувањето на европските МТВ наградите во Лондон пејачката Рита Ора се појави во необична креација со која сакаше да ги прикрие сите делови од нејзиното тело, но не успеа.

Пејачката која ја имаше улогата на водител на шоуто папараците ја уловија без градник и без гакичќи на себе.

Иако таа доби многу критики сепак успеа да ги изненади сите со нејзиниот домашен стајлинг после капење, погледнете.