Познати

Интернет експлозија: Ова е фотографијата на Џенифер Лопез за која сите зборуваат

Хаос на интернет настана кога Џеј Ло објави провокативно селфи од кревет, на која е снимена со нејзиниот нов дечко Алекс Родригез.

Кога сфати дека претера, Ло ја избриша фотографијата од својот Инстаграм профил, но предоцна бидејќи цел свет ја виде.

Оваа е фотографијата за која сите зборуваат.

1janifer

Вистина.мк