Познати

Голманот на Манчестер Јунајтед е најсреќен човек на светот: Се соблече гола девојката на Де Геа (ФОТО)

Откако ќе ја видите нејзината последна фотографија прикачена на Инстаграм, веднаш ќе си помислите дека голманот на Манчестер Јунајтед можеби е најсреќен човек на светот.

Познато е дека Давид Де Геа веќе неколку години е во врска со атрактивната Едурн Гарсиј, а овој пат неговата девојка ги изненади сите со фотографијата која ја објави на која е целосно гола.

Enamorarme es la mejor sensación que he experimentado jamás!!! 💕

A post shared by Edurne (@edurnity) on

Таа за само неколку часа го привлече целото медиумско внимание, а фановите му позавидоа на голманот.

🌤

A post shared by Edurne (@edurnity) on