Познати

Гола фотографија од 19 годишна бугарска мисица се шири низ интернет (ФОТО)

Убавицата од Бугарија Рени Радева се најде во центарот на секс скандал откако на интернет се најде нејзина гола фотографија.

 

Фотографијата на својот Твитер профил ја објави и новинарот Теодор Борисов, а многу бугарски медиуми шпекулираат дека фотографијата не се појавила во јавност случајно туку намерно.

Рени минатата година го освои второто место на изборот за Мисс Бугарија, а поради својот атрактивен изглед прогласена е и за најубава фудбалска судијка во Бугарија.

reni