Познати

Гога Секулиќ се доведе до совршенство: Од нејзините бујни гради ќе ви распука екранот! (ФОТО)

Гога Секулиќ повеќе пати нагласуваше дека е задоволна со својата линија, но дека би сакала да има уште некој килограм помалку.

Сега пејачката е посветена на тренинзите во кои и помага нејзиниот свршеник Урош Домановиќ, па така на се потенката линија, се повеќе до израз доаѓаат нејзините бујни гради.

Во прв план токму тие се на најновата објавена фотографија на Инстаграм.

Извор: Вистина.мк