Познати

ГО ЗАПАЛИ СТУДИОТО: Елена Велевска во жешко издание со мрежести хулахопки и кусо фустанче! (ФОТО)

Елена Велевска со својот изглед го запали студиото во кое се снима емисијата „Улица Македонија“. Македонската пејачка гостуваше кај водителката Бојана и со изданието во кое се појави ги воодушеви сите.

Елена облече кусо фустанче и мрежасти хулахопки и ја истакна својата витка линија.

1elena

Сексапилната пејачка со својот танц дополнително ја загреа атмосферата.

2elena

3elena

Извор: Вистина.мк