Познати

ФОТО: Сите зјапаат во нејзините облини, има и што да се види

Старлетата Деми Роуз е позната по својот атрактивен стил на облекување или подобро кажано на соблекување.

 

Раскошната Деми е посебно атрактивна и забележителна кога ќе во танга ќе се појави на плажа. 22- годишната реалити ѕвезда во моментов летува на монденската Ибица и предизвикува воздишки каде и да се појави.Во мало цветно бикини Деми ги покажа своите раскошни атрибути. Бикинито посебно го истакнаа нејзиниот најсилен адут задникот, кој Деми без проблем го покажува.