Познати

ФОТО: Се послаба и послаба, Александра Накова шокираше со изгледот

Некогашната манекенка Александра Накова во последно време изненадува со својот изглед.

Освен тоа што повторно ги зголеми усните, Накова на секоја нова фотографија изгледа се послабо и послабо.

Но и покрај тоа, Накова пак го истакнува својот сексапил, а мажите ја преплавија со коментари.